Band

Grzegorz LVIS Trzciński

Grzegorz L VIS Trzciński - wokal/gitara

Grzesiek powinien grać disco polo ale nie chce brudnej forsy i jest za stary na spodnie "rurki" po za tym ma PKS-y a to zobowiązuje. Coś tam pitoli na gitarze i markuje że śpiewa, oczywiście z playbacku bo jest zawodowcem. Prywatnie chimeryczny artystyczny konfliktowy ale charyzmatyczny.

Krzysztof CHRIS Korzeniowski

Krzysztof CHRIS Korzeniowski - gitara/wokal

Nienachalnie kudłaty producent rasowych dźwięków gitarowych. Miłośnik starych gitar, szybkiego rock and rolla i dobrej whisky. Jako jedyny w zespole używa wintydżowych żyletek marki Polsilver.

Wojciech WOJTEK Zwoliński

Wojciech WOJTEK Zwoliński - bas/wokal

Klasycznie wykształcony muzyk zawodowy. Lubiący posmyrać sobie po cienkich jak i grubszych nieco strunach gitar i basów wszelakich. Swą grą doprowadza słuchaczy do muzycznej ekstazy, a kolegów z branży do dziwnych melanży. Prywatnie skromny, cichy hodowca psa i kolekcjoner klasycznych mercedesów.

Paweł ZYCHO Zych

Paweł ZYCHO Zych - perkusja

Jeden z najlepszych perkusistów w zespole, już nie techniczny, jeszcze nie muzyk, wszechstronnie uzdolniony - gra za szybko jak również za wolno, jedyny i niepowtarzalny!!!

Maciej FREEDOTS Machulak

Maciej FREEDOTS Machulak - instrumenty klawiszowe

Z wykształcenia rzeźbiarz z zamiłowania muzykant. Udziela się głównie jako klawiszowiec. Perfekcjonista w każdym calu przez co trudno go zadowolić nie tylko muzycznie. Prywatnie bardzo szczęśliwy człowiek - znawca wina, tańca i śpiewu.